czwartek, 28 marca 2013

wielkie sprzatanie!

Całą noc męczyła mnie gorączka,a rano czułam się jeszcze gorzej, od razu widać, że mam wolne! Ale postanowiłam nie marnować dnia na siedzenie w łóżku i  zabrałam się za wielkie sprzątanie. Przy każdej możliwej okazji robiłam sobie przerwy na robienie zdjęć, trzeba upamiętniać ważne momenty swojego życia, a co. Sprzątanie w moim wykonaniu to zawsze był przełomowy moment!

Może nie jestem tak zdeterminowana, jak kiedyś, żeby układać ciuchy kolorystycznie, ale ważne jest to,  że chociaż są złożone. W mojej szafie panują coraz większe pustki, od kiedy nic mi się nie podoba i oddaje wszystko dzieciom z pracy mojej mamy. Jednak pocieszam się tym, że komuś one się przydają, a nie tylko leżą i ,,się kurzą''.

Przy okazji wyrzuciłam z półek wszystko, żeby powycierać kurze. Moi rodzice powinni być dumni! Jeśli to czytacie to Was pozdrawiam!DZIĘKUJĘ ZA 530 WEJŚĆ W CIĄGU 10 DNI, to dla mnie bardzobardzobardzo dużo znaczy! :)

1 komentarz:

  1. bosz. 530 wejść w 10 dni. ja mam 100. a i tak 70 to pewnie ja bo spinam poślady i sprawdzam bloga co chwilę. i po co debilu... i po co?

    OdpowiedzUsuń

Napisz coś oryginalnego i daruj sobie złośliwości :)
xoxo, Aleksandra