sobota, 30 marca 2013

szesciodrzwiowa szafa i kot hejter

Opinia innych to rzecz najmniej ważna w naszym życiu (no chyba, że pytasz się, czy wyglądasz grubo w tych spodniach, wtedy jest ważna!). Kogo obchodzi moje siano, które potocznie nazywam włosami, moje nogi, buty, plecak, ubrania? Jeśli mi się podobają to sobie chodzę i jest mi fajnie, o! Kogo obchodzi moja figura (albo raczej, jej brak), albo to, że wyglądam niczym sześciodrzwiowa szafa? Dobra, może trochę hiperbolizuję (moje ulubione słowo ostatnio), określiłabym się bardziej pięciodrzwiową
  Nie plotkujmy już, skończmy z tymi głupimi przyzwyczajeniami! Lepiej podejdźmy sobie do kogoś i powiedzmy ALE FAJNIE WYGLĄDASZ, BARDZO ORYGINALNE PODEJŚCIE DO ŻYCIA, POZDRAWIAM  (nie, że coś, ale ja bardzo chętnie przyjmuję pochwały)Jeśli wszyscy będziemy hejterami to głupi będzie ten świat. A może tak dla odmiany się do siebie pouśmiechamy? Dlaczego mijając osobę na ulicy, myślimy tylko o tym, jak moglibyśmy ją obgadać?  Zmieniajmy się , pochwalmy kogoś, UŚMIECHNIJMY SIĘ. Małe dzieci umieją uśmiechnąć się do obcej osoby, ot tak. Często takie sytuacje poprawiają humor na cały dzień! Ja uśmiecham się zazwyczaj do samotnych, starszych ludzi, idących z naprzeciwka, oni zawsze umieją to odwzajemnić. Więc dlaczego my tak nie umiemy? Od czasu, kiedy piszę tego bloga, postanowiłam zacząć myśleć o tym, co robię i jak to robię. Krótko mówiąc - mniej śpię, a za dużo rozważam.
Dość chaotyczny ten post, ale, proszę, uszanujcie to, że jest późno (w każdym razie dla takiego śpioszka jak ja). Mam nadzieję, że jesteście inteligentnymi ludźmi i znajdziecie to ''ukrytą głębię" (która dzisiaj, niestety, jest ukryta baaardzo głęboko). 

Wielkanocna sesja z Domczi zaraz po święceniu jajek :) 
Chyba jestem zbyt mało odważna na sesje bez zimowej kurtki, ale kiedyś sobie takową zapodam, tylko musi być cieplej.A na koniec mój przyjaciel Kot Hejter KLIIIIIIK!


4 komentarze:

  1. 'NIE WCALE TAK NIE WYGLĄDASZ, CHUDZINKO, a teraz mnie znajdź i zabij. ;3 pozdrawiam i życzę powodzenia.

    OdpowiedzUsuń

Napisz coś oryginalnego i daruj sobie złośliwości :)
xoxo, Aleksandra