niedziela, 17 marca 2013

dzien dobry wieczor


Mam na imię Aleksandra, dzisiaj są moje 15 urodziny, a to jest mój wielki powrót.

Z każdym rokiem coraz bardziej uświadamiam sobie, że w sumie to ja nie chcę już rosnąć. W każdym razie nie chcę się starzeć, bo kilka centymetrów by się przydało, chociaż do tego wymarzonego metra siedemdziesięciu. Jedno jest pewne, modelką nie zostanę. Szkoda, bo zmieniłabym świat mody radykalnie! Przede wszystkim pastelowe kolory, troszkę beżu, no i koronkowy róż, płaszczyki, kolorowe martensy i duuuużo spódnic. Dlatego też czekam na wiosnę, żebym mogła zacząć chodzić w mojej ulubionej części garderoby. To nie znaczy, że zimą nie noszę spódnic, ale muszę przyznać, że jest delikatnie zimno. Mimo tej pięknej otoczki uroczego dziewczęcia, kocham oglądać horrory i thrillery, a moją miłością są seryjni mordercy. Mam też trochę słabo rozwiniętą koordynację ruchową, co często można zauważyć zimą, gdy chodzę tempem ślimaczym, aby tylko się nie wywalić, co i tak się zdarza dosyć często. Przy okazji pozdrawiam wszystkie osoby, które miały zaszczyt widzieć mnie leżącą na ziemi, MAM NADZIEJĘ, ŻE UMILIŁAM WAM CAŁY DZIONEK! Można wywnioskować też, że skoro słabo chodzę, to z bieganiem jest jeszcze gorzej. Niestety to najszczersza prawda. Wychodzę z założenia, że arystokracja nie powinna się męczyć. Tak, potrafię wytłumaczyć każde moje lenistwo, czy głupotę w bardzo racjonalny sposób. Poza tym, jem słone paluszki z serkiem Danio, obgryzam ołówki i długopisy, wiąże sznurówki z tyłu kostki, bo wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo, że się wywrócę (jestem taka mądra), gdy coś mi się uda to tańczę taniec radości, czeszę włosy do połowy, żeby z moich loków nie robiło się siano, no i moim przyzwyczajeniem jest pisanie ‘Olcia mistrz’ wszędzie gdzie się da. 
Przy okazji mojej chwili sławy, chciałabym podziękować wszystkim, którzy złożyli mi dzisiaj życzenia (tak, te na fejsbuku też). Dzięki wam na mój ryjek zawitał uśmiech! :)6 komentarzy:

 1. Mój mistrzowski, urodzinowy mix nawet się tu pojawił!:) Dobrze, że wróciłaś!:*

  OdpowiedzUsuń
 2. fajowo, że znowu jesteś :)
  korzystając z okazji, że piszę komentarz: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! żebyś jak najmniej musiała słuchać chorych wywodów starszej siostry, bo wiem jak to czasami bywa ze starszymi siostrami...
  może słabe życzenia, ale jestem kiepska w tych sprawach, więc doceń proszę ^.^

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie, Olcia. Oby tak dalej :)
  pozdrawiam, Mama

  OdpowiedzUsuń

Napisz coś oryginalnego i daruj sobie złośliwości :)
xoxo, Aleksandra