wtorek, 2 kwietnia 2013

foto post


Nie mogę pogodzić się z tym, że jutro idziemy do szkoły. No kurde nie. Kochałam mówić 'pouczę się w święta', chociaż tylko leżałam sobie w łóżku i wszystko usprawiedliwiałam bólem brzucha. No i oczywiście było jeszcze 'wyśpię się w święta' a i tak siedziałam do 2:16 słuchając piosenek z High School Musical. Tak, stoczyłam się na samo dno i już chyba nie wstanę. 


 Mimo tego, że modelka ze mnie żadna i nie jestem zwolenniczką zdejmowania kurtki na śniegu to poszłam na zdjęcia. Mówiłam, że pójdę i poszłam, o!      Backstage
Chciałam, żeby ten blog był taki mój. Ciekawy, trochę filozoficzny, ale przede wszystkim pisany kulturalnie i miło. Miałam nadzieję, że moje wywody dotyczące uśmiechania się, a także plotkowania cokolwiek wniosą. Jak widać nie. Rozumiem, że można wyrażać swoją opinię, ale komentarze typu 'po co ty to piszesz i tak nikt tego nie czyta' są nie w porządku. 
Nie chcesz, nie czytaj, ale chociaż nie psuj mi humoru, pisząc złośliwe komentarze, bo od teraz i tak będę je usuwała. Nie mam siły się z Wami użerać.
11 komentarzy:

 1. No mnie sie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Literówkę zrobiłem ale zapomniałem że tutaj "pozostaje blizna". chciałem napisać że zdjęcia są świetne i masz urodę po siostrze :3

   Usuń
  2. Urodę dziedziczy się po rodzicach, ale co ja tam wiem:D

   Usuń
 3. Te wszystkie zdjęcia na blogu można skomentować tylko jednym słowem :D Jesteś piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. szkoda, że takich jak ty jest mało. Osoby ambitne, nie wstydzące się własnej wiary, potrafiące zrezygnować z melanży. Takich osób jak ty potrzebnych jest więcej. Jednak taka Ola to za mało, trzeba więcej... dużo więcej ; )prowadź dalej bloga, bo z czysta przyjemnością go czytam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JEDEN Z NAJMILSZYCH KOMENTARZY, JAKIE PRZECZYTAŁAM! DZIĘKUJĘ <3 To naprawdę dużo dla mnie znaczy!

   Usuń
  2. jesteś wyjątkową osobą!Jesteś dziewczyną, która ma dystans do siebie i do innych, o co trudno u obecnych nastolatek. Nie piszesz z serca, piszesz sercem. Pamiętaj Olu, choćby nie wiem co... nie zmieniaj się!
   oddana czytelniczka : )

   Usuń
  3. Nie wiedziałam, że tacy kochani ludzie jeszcze istnieją! Oddana czytelniczko, dzięki Tobie mój słodkościomierz wzrósł do maksimum (:

   Usuń

Napisz coś oryginalnego i daruj sobie złośliwości :)
xoxo, Aleksandra