piątek, 10 października 2014

kilka krokow do lepszego jutra i kobieta biznesu


To był bardzo zabiegany tydzień. W poniedziałek dowiedziałam się, że termin nadsyłania prac z konkursu filmowego, w którym postanowiłam wziąć udział, mija w czwartek. Tego samego dnia zdążyłam udać się do Nowej Pasłęki i przejść całe Braniewo, żeby tylko cokolwiek nagrać. Do środowej północy wszystko scalałam, montowałam i cięłam. Jeśli ,,Kilka kroków do lepszego jutra" nie wygra tego konkursu, to będę naprawdę rozczarowana, haha! Podczas pisania tego posta wpadłam na cudowny pomysł pracy do konkursu historycznego. Ten tydzień obfituje w masę kreatywnych pomysłów! Ambitność, która objawiła się ostatnimi czasy, chyba kiedyś mnie zabije. 

To z nastaniem jesieni mój wrodzony optymizm wzrósł do maksimum i ciągle pakuję się w nowe przedsięwzięcia. Co ciekawe, wszystkie moje prace odnoszą się do spacerowania. Jak już wpadnę na jeden dobry pomysł, to będę się go trzymała przez rok. Chyba za bardzo się przywiązuję!

W międzyczasie moich kreatywnych prac, musiałam znaleźć czas na naukę, prace domowe i sen. Kiedy dzisiaj byłam już po wszystkich kartkówkach i sprawdzianach, czekał mnie jeszcze bilans u pielęgniarki. Podłamał mnie fakt, że wciąż nie urosłam do wymarzonych 170 centymetrów (dzieli mnie jeszcze tylko półtora centymetra, trzymajcie kciuki!). Poza tym nie sądziłam, że to się kiedyś stanie - mam wadę wzroku. Na nic zdało się strzelanie, bo ciężko nie zauważyć pomyłek między 8 a 0, i 1 i 7. Mam nadzieję, że moje przyszłe okulary, sprawią, że będę wyglądała more professional. Kobieta biznesu to ja.xoxo, Aleksandra
FACEBOOK

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę opisać jak ten blog jest świetny :) oczarowały mnie twoje zdjecia które mają taki ciepły klimat, jakośc i dopracowanie postów a jednocześnie talent do pisania... Co do okularów to nie martw się. Na pewno będziesz wyglądać dobrze :)

  You-chapter.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojejku, dziękuję! (: uwielbiam czytać takie komentarze, bo potem mam dobry humor do końca dnia, haha!

   xoxo

   Usuń

Napisz coś oryginalnego i daruj sobie złośliwości :)
xoxo, Aleksandra