niedziela, 15 września 2013

instagram mix czy cos tam part II!

Dzisiaj kolejny post z serii 'Instagram mix czy coś tam'. Tym razem trochę więcej podpisów.

 Ja, fit dziewczynka. Nawet zapodałam sobie nowe butki, które synchronizują się z moim smartfonem i liczą mi kroki. Technologia, a co! Wybierając je w sklepie nie miałam o tym pojęcia i w sumie to dalej żadnej aplikacji nie zainstalowałam. Wzięłam je, bo są ładne *typowa dziewczyna*.To właśnie robię, kiedy kompletnie nie mam co ze sobą zrobić. Odziewam grube skarpety, oglądam ambitne filmy, piję kakao i biorę kąpiel ze cudownymi waniliowymi świeczkami.
Mam tendencję do robienia zdjęć samym włosom, bo one są zdecydowanie ładniejsze od kiedy je ścięłam. Czasami ścięcie włosów to nie taka głupia decyzja.


 Czytam gazety modowe, wiem jakie buty kupują obecnie wszystkie fashion bloggers, ale sama tego nie zastosuję chyba nigdy. Mam nawet problem z dobraniem skarpetek do pary. Mama dzisiaj rano zagroziła mi, że nie wpuści mnie do pokoju dopóki nie zmienię skarpetek. I tak weszłam, a co! Życie jest za krótkie, żeby chodzić w skarpetkach do pary, mamo.

  Razem z Sewerynem bardzo ambitnie spędzamy wolny czas. A mianowicie, gramy w Monopoly. Niestety to ja jestem osobą, która traci wszystko, bankrutuje i tonie w długach... Całe szczęście, że my darling jest zbyt wrażliwy na moją niedolę i zawsze coś mi pożycza.

5 komentarzy:

Napisz coś oryginalnego i daruj sobie złośliwości :)
xoxo, Aleksandra